0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

У 33 чернівецькій школі благодійники та меценати нагородили представників шкіл, які зібрали найбільше батарейок.

У Чернівцях завершилась екологічна акція «Батарейка, здавайся!», ініційована Благодійним фондом «Майбутнє країни». Протягом чотирьох місяців учні чернівецьких шкіл збирали використані батарейки та здавали їх на утилізацію.


Галина Прокопик, методистка управління освіти Чернівецької міської ради розповідає:
- Понад 36 шкіл міста взяли участь у цій акції. Ми вирішили, що вона буде продовжуватись протягом року, не лише із листопада по березень. Перетнули поріг – одна батарейка на одну дитину – 25 шкіл. І оці 25 шкіл сьогодні у залі і отримають бонус від наших спонсорів.

Другий рік поспіль одним із спонсорів акції є  Nimpha мережа магазинів цифрової техніки, що дарує сертифікат на 3 000 грн. переможцю акції та на 2 000 грн. - школі-учасниці.
Координатор акції Ілля Шкварчук каже: 
- Ця акція дуже важлива з екологічної точки зору, оскільки одна батарейка забруднює дуже велику площу, якщо її викинути у сміття.

Грошові сертифікати та приємні подарунки меценати і благодійники приготували для шкіл, які зібрали найбільше батарейок. Найбільше використаних батарейок зібрала 24 ЗОШ.
Світлана Бойко, педагог-організатор 24 ЗОШ зазначила: " В школі надзвичайно багато учнів. Спільними зусиллями ми зібрали 198 кілограмів!"
"Ми збирали батарейки у себе вдома, залучали усіх, кого можна було залучити",  - додає учениця 24 ЗОШ.


Організатори збираються й надалі підтримувати екологічну акцію. Адже щодня в Україні викидається близько 15-16 тонн використаних батарейок, які отруюють довкілля.


Потрійне задоволення від мережі магазинів цифрової техніки «Nimpha»
За даними досліджень Counterpoint Research 21% власників смартфонів активно використовують їх 5-7 годин; 26% - 7 годин і...
Всі відеоролики Apple з презентації 25 березня | Дивися разом з Nimpha
Всі відеоролики Apple з презентації 25 березня | Дивися разом з Nimpha...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Вгору