0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Вікіпедія каже, що батаре́я — це джерело живлення, яке містить запас енергії і робить доступною її в електричній формі для пристроїв, підключених до нього.

Батарейки користуються постійним попитом, оскільки в багатьох портативних пристроях вони використовуються як джерела живлення. Наприклад, у багатьох цифрових пристроях, що продаються у Nimpha використовуються батарейки, що робить їх незалежними від електричного струму та зручними у повсякденному використанні! -->> https://nimpha.ua/sale/


Однак, у кожній бочці меду є своя ложка дьогтю)))

Батарейки, залежно від їхнього типу містять важкі метали та небезпечні елементи (цинк, марганець, кадмій, нікель, свинець, кислоти, луги). Потрапляючи в навколишнє середовище, одна пальчикова батарейка забруднює 20 м3 ґрунту, або 400 л води.

Тому Nimpha, як компанія, що піклується про навколишнє середовище, просто зобов'язана слідкувати та підтримувати заходи, спрямовані  на правильну утилізацією батарейок!

На даний момент, у кожному магазині Nimpha стоять контейнери для збору батарейок. Тому, кожного дня ви можете прийти до нас, принісши з собою використані батарейки, вкинути у контейнер та бути впевненими, що жодна з батарейок відтепер не стане причиною екологічного забруднення вашого міста! -->> https://nimpha.ua/contacts/

Ця ініціатива є постійною, але ми вирішили, що цього недостатньо)))

Тому ось вже другий рік поспіль Nimpha виступає офіційним спонсором конкурсу "Батарейка здавайся!", що проводиться серед учнів чернівецьких навчальних закладів. Школи, ліцеї, гімназії та НВК понад 3 місяці активно збирають батарейки від учнів та батьків, для того, щоб потім відвезти їх на львівський завод з екологічної утилізації батарейок.

Після закінчення "гонки батарейок", звісна річ, визначаються переможці.

Саме тому, зі свого боку, Nimpha пропонує переможцям призи вартістю 3 000 грн. - перше місце, 2 000 грн. - друге місце, та подяка від всієї компанії Nimpha за свідому громадянську позицію та захист довкілля від шкідливих речовин - кожному з учасників конкурсу.

Долучайтеся й ви! Вже сьогодні зберіть батарейки, розкидані по шухлядах та шкафчиках вашої квартири, зберіть батарейки в найближчих сусідів та віддайте їх у найближчий магазин Nimpha, або ж улюблену вами школу м. Чернівці.

Не будьмо байдужими до власної планети, вона ж бо у нас одна!

А поки ви знаходитеся в активному пошуку стареньких, використаних батарейок, пропонуємо вам насолодитися коротким фотозвітом з нашого конкурсу.

Зустрічайте, "Батарейка здавайся!" крокує чернівецькими школами:Читай ще більше в соц. мережах Nimpha!

Instagram: https://www.instagram.com/nimphaua


Facebook: https://www.facebook.com/uanimpha


YouTube: https://www.youtube.com/c/НімфаЦифровийСвіт?sub_confirmation=1

Що приготувала для тебе Nimpha на Чорну П'ятницю 2018 року?
Що приготувала для тебе Nimpha на Чорну П'ятницю 2018 року?...
КУПУЙ НОУТБУК — ОТРИМУЙ МИШКУ В ПОДАРУНОК ТА МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ ІГРОВІ НАВУШНИКИ!
Nimpha любить своїх покупців, а тому пропонує взяти у часть у новій крутій акції від наших партнерів - компанії Asus. В...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Вгору