0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
Каталог
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Які можливості WhatsApp ви знаєте?

Зараз можна обмінюватися повідомленнями, файлами, фотографіями, відео, дзвонити по відеозв’язку, а також здійснювати голосові дзвінки.

Починаючи з недавніх пір, даний месенджер можна використовувати для отримання будь-якої інформації. Наприклад, можна підписатися на цікавих журналістів, видання, блогерів або кого-небудь ще, щоб в числі перших отримувати від них інформацію про будь-що. Це дуже зручно. Мільйони людей по всьому світу в захваті від такого нововведення.


Як так сталося? WhatsApp отримав підтримку спеціальної функції, яка дозволяє перетворити групові чати в канали, публікувати інформацію в яких можуть лише адміністратори, тоді як всі інші автоматично стають читачами. Провести налаштування публікацій в групі, щоб перетворити її в канал, як в Telegram, можна в розділі «Налаштування групи», відкривши потрібну групу.

Потрібно розуміти, що зараз месенджер WhatsApp має обмеження на 256 учасників одного групового чату або ж каналу, однак в недалекому майбутньому, очевидно, це обмеження буде знято зовсім, або ж розширено в десятки разів, щоб сервіс для спілкування міг на рівних конкурувати з Telegram і Viber , де число учасників яких-небудь спільнот може перевищувати 1 млн осіб. Нова функція допоможе найвідомішому в світі месенджер стати ще більш популярним.


Google скуповує ігрові студії для своєї ігрової платформи
У цьому році було повідомлено, що Google говорить про можливість входження в ігровий простір, запустивши власну службу G...
GoPro вже продала понад 30 мільйонів камер Hero
Hero5 Black - найпопулярніша моджель у продажах ...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору