0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
Каталог
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Вважається, що компанія працює над апаратними продуктами, які допоможуть досягти цієї мети. Новий звіт стверджує, що Google розмірковує над придбанням студій розробки ігор, які потім створюватимуть контент для своєї платформи.


Як повідомляється, програма передачі потокового відео Google передана під назвою Yeti, і Kotaku повідомляє, що передбачає потокову платформу, яка дозволить людям грати в ігри без необхідності завантажувати великі файли і мати спеціальні консолі. Для цього компанія Google може використати свій досвід на ринку хмарних систем зберігання. Одне джерело назвало ідею "грати "Ведьмака 3" на вкладці в Google Chrome".


Там також говориться про те, що YouTube дуже інтегрований, як платформа, яка має сенс. Багато хто з найбільших стримерів геймплея вибрали YouTube як платформу для вибору, і це також перша зупинка для тих, хто хоче переглядати гру або покрокові інструкції.


"Уявіть, що ви граєте в гру, і ви впадаєте в "хитрий бос" або не знаєте, як вирішити головоломку. Замість того, щоб відкрити свій ноутбук або телефон, ви можете натиснути кнопку, щоб активувати оверлей на своєму екрані, що показує покрокові інструкції YouTube у грі, яку ви граєте " - ідеться у доповіді.


Як повідомляється, Google зустрічався з "кількома великими компаніями з розробки відеоігор" на конференції Game Developers у березні та на конвенції E3 2018 у червні, щоб з'ясувати, чи існує інтерес до їхньої потокової платформи. Компанія також вважає, що варто задумаєтися про придбання студій розробки ігор, щоб вони створили більше контенту для їхньої платформи. Google, як повідомляється, найняв розробників і маркетологів у провідних розробках з EA, Sony та інших подібних компаній.

Електроролики Segway e-Skates Drift W1 - тренд твого літа!
Представлені круті електроролики Segway e-Skates Drift W1. Компанія Segway-Ninebot оголосила про випуск e-Skates Segway ...
Чим може здивувати світ WhatsApp?
Зараз месенджер WhatsApp має обмеження на 256 учасників одного групового чату або ж каналу, однак в недалекому майбутньо...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору