0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
Каталог
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

e-Skates - це, по суті, дві чорно-білі платформи з вбудованим колесом в кожній. Пересування здійснюється нахилами тіла, як на гіроскутерах. Виробник заявляє, що Segway e-Skates мають відмінну стійкість і з поліпшеними можливостями управління.

Поверхня платформ оснащена спеціальним покриттям, яке забезпечує відсутність ковзання взуття та максимальну зручність використання.


В Segway Drift W1 застосована система самобалансування, яка основана на більш ніж 800 патентах. Тому e-Skates володіють тими ж безпрецедентними технологічними перевагами, що і інші пристрої бренду.

Виходить, що виробник створив якусь нову сферу розваг. Це щось середнє між роликами і моноколесом з електромотором. Вартість і дата старту продажів e-Skates Segway Drift W1 поки невідомі. Єдине, що нам відомо - початок осені. Однак потестувати гаджет можна буде вже на IFA 2018 у кінці серпня в Берліні.

Philips Hue Sync App тепер доступний у Windows та Mac
Система Hue складається з серії лампочок та світлових смуг, якими можна дистанційно керувати за допомогою смартфону. Це ...
Google скуповує ігрові студії для своєї ігрової платформи
У цьому році було повідомлено, що Google говорить про можливість входження в ігровий простір, запустивши власну службу G...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору