0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
Каталог
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Philips Hue Sync App тепер доступний у Windows та Mac


Система освітлення Philips Hue є такою, яка, мабуть, відома багатьом, хто прагне зробити свої будинки розумнішими. Для тих, хто не знайомий, система Hue складається з серії лампочок та світлових смуг, якими можна дистанційно керувати за допомогою смартфону. Це дозволяє користувачам змінювати колір, встановлювати графік, налаштовувати настрій тощо.


Тепер, як і на комп'ютерах з ОС Windows або Mac, користувачі можуть робити те ж саме з Philips в додатку Hue Sync у вигляді бота Windows і Mac. Компанія Philips спочатку оголосила про свої плани зробити це на CES раніше 2018, і тепер, схоже, він нарешті прибув. Додаток також зробить більше, ніж просто налаштування параметрів світла відтінку.


Він буде працювати синхронно з іграми та фільмами. Тобто, він буде світитися і змінювати колір / інтенсивність відповідно до того, що знаходиться на екрані. Якщо це звучить знайомо, це пов'язано з тим, що ми бачили: Philips робить щось подібне до платформи Microsoft на платформі Xbox, і це також схоже на систему Chroma Razer.


Звичайно, все це вимагатиме, щоб користувачі володіли системою Philips Hue. Якщо ви вже оволоділи нею, тоді завантажуйте програму Hue Sync і знайомтеся.


Чули про Galaxy Unpacked?
Компанія Samsung підтвердила, що наступна прес-конференція із серії Galaxy Unpacked запланована на 9 серпня цього року. ...
Електроролики Segway e-Skates Drift W1 - тренд твого літа!
Представлені круті електроролики Segway e-Skates Drift W1. Компанія Segway-Ninebot оголосила про випуск e-Skates Segway ...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору