0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
Каталог
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Федерація кіберспорту України (Ukrainian eSport Federation) отримала статус всеукраїнської. Для цього вона повинна була відкрити представництва в більшості адміністративно-територіальних одиницях України (мінімум 14) і подати відповідну заяву до Міністерства юстиції. На сьогодні у Федерації кіберспорту України відкриті представництва в 21 області України. Як повідомляється на сайті організації, цього UESF вдалося досягти всього за три місяці.


UESF - некомерційна громадська організація, що базується в Дніпрі, заснована 6 квітня 2018. Вже провела понад 15 турнірів в Харкові, Рівному, Житомирі, Львові, Чернігові, Дніпрі, Миколаєві та Києві. Загальна сума призових грошей, які були розіграні на цих змаганнях, склала понад 250 000 грн.


Членами UESF стали 16 відомих українських кіберспортсменів, серед яких Єгор «markeloff» Маркелов, Арсеній «сeh9» Триноженко, Олексій «xaoc» Кучеров, Кирило «ANGE1» Карасьов, Владислав «bondik» Нечипорчук, Андрій «B1ad3» Городенська, Іоанн «Edward» Сухарєв, Андрій «ALWAYSWANNAFLY» Бондаренко та Олександр «XBOCT» Дашкевич та інші.


Зараз федерація розробляє графік турнірів по всій Україні на другу половину 2018 року, а також планує організувати обласні LAN-змагання по всій країні. Крім того, UESF планує провести перший офіційний чемпіонат України з кіберспорту.


У планах SAMSUNG власні графічні процесори
Компанія Samsung планує розробку власних графічних процесорів. Схоже, вона прагне до розробки нового діапазону графічних...
Чули про Galaxy Unpacked?
Компанія Samsung підтвердила, що наступна прес-конференція із серії Galaxy Unpacked запланована на 9 серпня цього року. ...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору