0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
Каталог
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Якщо Ви довго чекали поява системи Android в автомобілях, то чекати залишилося зовсім недовго. Подібна система вже практично готова. Ця система вийде на ринок, як конкурент розважальної системі CarPlay Apple.

Все що Ви хочете бачити в своєму автомобілі на ЖК екрані (навігація, музика, відео, SMS-повідомлення, голосове управління і багато іншого), Ви зможете побачити на новій інформаційно-розважальній системі Android.

Система функціонуватиме подібно автомобільній - CarPlay, інтегруючи Ваш смартфон з інформаційною системою автомобіля.

У новій автомобільній системі Android буде безліч голосової інтеграції. Також система буде показувати на екрані автомобіля всю необхідну користувачу інформацію, традиційно підказуючи водієві потрібні теми, точно так само, як працює пошукова система Google.

За повідомленням неназваного джерела компанії Google нова Android автомобільна система отримала назву Google Auto Link.

Нагадаємо, раніше в 2017 році компанія Google оголосила про створення альянсу "Open", в який увійшли такі компанії, як Audi, GM, Honda, і Hyundai. Також в партнерство компаній увійшов виробник відеокарт NVIDIA, які повинні створити для автомобільних систем спеціальні відеокарти для відображення графіки високої чіткості.

Альянс також веде спільні розробки, з метою створення нових інформаційно-розважальних систем, які будуть інтуїтивно зрозумілими і більш безпечними для водія.

Також на конференції Google буде показана нова система, заснована на мобільному додатку здатне відкривати і закривати автомобіль. У тому числі ця система дозволить дистанційно запускати і глушити двигун.

Ця нова система схожа на Galaxy Gear 2, яку недавно представила компанія General Motors.

У 2018 році Apple випустить три нових смартфона
Ми ще не встигли отримати в продажі iPhone X, а корпорація Apple в даний час вже працює ще над трьома новими смартфонами...
ВМИКАЙ ЛІТО НА ПОВНУ!
Купуй у брендовому магазині Samsung Galaxy S9/S9+ або Note 8 та отримай JBL Pulse 3 у подарунок....
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору