0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Ми ще не встигли отримати в продажі iPhone X, а корпорація Apple в даний час вже працює ще над трьома новими смартфонами.

Передбачуваний вигляд нового смартфона Apple

Усі три смартфона Apple, прем'єра яких заплановані на 2018 рік, будуть створені на базі iPhone X, пише Macrumors з посиланням на звіт аналітика KGI Securities Мінг-Чі Куо. Згідно зі звітом, перші дві моделі отримають OLED-дисплеї діагоналлю 5,8 і 6,5 дюйма, в той час як третій смартфон оснастять 6,1-дюймовим LCD-дисплеєм. По частині дизайну новинки будуть максимально наближені до iPhone X, що дозволить Apple скоротити витрати на розробку девайсів.За прогнозами аналітика Міфнг-Чі Куо, нові смартфони отримають камеру True Depth і технологію розпізнавання особи власника Face ID. У той же час Apple планує повністю відмовитися від технології Touch ID (розблокування гаджет по відбитку пальця).

Мінімальна ціна новинки Apple з LCD-дисплеєм складе близько 650 доларів. Вартість моделей з OLED-екранами і корпусами з нержавіючої сталі не уточнюється.


Motorola party! Відрізняйся стильно
Ми, окрім серйозного відношення до нашої діяльності, любимо розваги і двіж =)...
Google проникне до наших автомобілів
Якщо Ви довго чекали поява системи Android в автомобілях, то чекати залишилося зовсім недовго. Подібна система вже практ...
Залишити коментар

Будь ласка аторизуйтися або зарееструйтися to review

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти

Увійдіть, використовуючи Увійти Увійти
Вгору