0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Медiаконвертер TP-LINK MC111CS 100Base-TX-100Base -FX, WDM (ТХ 1550nm, RX 1310nm), SM, 20km, SC

Медiаконвертер TP-LINK MC111CS 100Base-TX-100Base -FX, WDM (ТХ 1550nm, RX 1310nm), SM, 20km, SC
Медiаконвертер TP-LINK MC111CS 100Base-TX-100Base -FX, WDM (ТХ 1550nm, RX 1310nm), SM, 20km, SC
  • Код товару: WG00039092
  • 876  грн.
Доставка
  • самовивіз з будь якого магазину мережі “Цифровий світ Nimpha”
  • на відділенні Нової Пошти
  • доставка до дверей кур`'єром Нової Пошти
Оплата
  • готівкою при отриманні товару
  • накладний платіж
  • Приват24
  • Термінал (в точці видачі)
  • LiqPay
Гарантія
  • повернення/обмін товару протягом 14 днів
Разом дешевше

Опис

Ви вже переглянули
Медiаконвертер TP-LINK MC111CS 100Base-TX-100Base -FX, WDM (ТХ 1550nm, RX 1310nm), SM, 20km, SC
Медiаконвертер TP-LINK MC111CS 100Base-TX-100Base -FX, WDM (ТХ 1550nm, RX 1310nm), SM, 20km, SC
Медiаконвертер TP-LINK MC111CS 100Base-TX-100Base -FX, WDM (ТХ 1550nm, RX 1310nm), SM, 20km, SC
876 грн.
WG00039092
Вгору