0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)

Патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
Патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
  • Код товару: U0011376
  • 249  грн.
Доставка
  • самовивіз з будь якого магазину мережі “Цифровий світ Nimpha”
  • на відділенні Нової Пошти
  • доставка до дверей кур`'єром Нової Пошти
Оплата
  • готівкою при отриманні товару
  • накладний платіж
  • Приват24
  • Термінал (в точці видачі)
  • LiqPay
Гарантія
  • повернення/обмін товару протягом 14 днів
Разом дешевше

Характеристики

Виробник
Digitus
Тип
патч-корд
Вид кабелю
багатомодовий
Більше характеристик

Опис

Характеристики

Основні
Виробник
Digitus
Тип
патч-корд
Вид кабелю
багатомодовий
Категорія
немає
Довжина
3 м
Роз'єми
LC - LC
Ви вже переглянули
Патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
Патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
Патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
249 грн.
U0011376
Виробник Digitus / Тип патч-корд / Вид кабелю багатомодовий / Категорія немає / Довжина 3 м / Роз'єми LC - LC
Вгору