0 800 33 24 25 безкоштовно

sale@nimpha.ua
Вкажіть свій номер
мобільного телефону та
менеджер зв'яжется з Вами
2018 All Rights Reserved.Nimpha.ua

Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)

Доставка 2-5 дні
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
  • Код товару: U0011376
  • 215  грн.
Доставка
  • самовивіз з будь якого магазину мережі “Цифровий світ Nimpha”
  • на відділенні Нової Пошти
  • доставка до дверей кур`'єром Нової Пошти
Оплата
  • готівкою при отриманні товару
  • накладний платіж
  • Приват24
  • Термінал (в точці видачі)
  • LiqPay
Гарантія
  • повернення/обмін товару протягом 14 днів

Опис

Ви вже переглянули
Під замовлення
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2533-03/3)
215 грн.
U0011376
Вгору